Aster ageratoides 'Ashvi'

  • Gemakkelijke plant
  • Rijkbloeiend
  • Trekt bijen aan

Tijdelijk uitverkocht
Dit product is momenteel niet leverbaar. Een passend alternatief kan zijn: Aster ageratoides 'Asran'

Planteigenschappen:
Artikelnummer: 709
Geslacht: Aster
Uiteindelijke hoogte: 50 cm
Bloeikleur: Wit
Bloeimaand(en): September, Oktober
Bladkleur: Groen
Aantal planten: ±
9 per m2
Standplaats: zon, halfschaduw
Toepassing: Border, Groepsbeplanting
Winterhardheid: Goed
Groenblijvend: Nee
Meer informatie
Grondsoort: Goede tuingrond, waterdoorlatend.
Combi. mogelijkheden: Sedum
Geurend: Nee
Vruchten: Nee
Onderhoud:
Snoeien:Uitgebloeide stengels kunnen na de bloei worden weggeknipt. In het voorjaar de afgestorven en lelijke bladeren verwijderen.
Bemesten:Gemiddelde mestbehoefte, in het voorjaar bemesten met een langdurige meststof is voldoende voor het gehele groeiseizoen.
Wanneer planten:Deze tuinplant is potgekweekt en kan daardoor jaarrond geplant worden (met uitzondering bij vorst en sneeuw).
Minder informatie

Meer informatie over dit product

Beschrijving Herfstaster

De Aster ageratoides 'Ashvi', ook wel Herfstaster genoemd is een bossige en sterke (meeldauw resistent) , bladverliezende vaste plant. De bladeren hebben een frisgroene kleur en zijn iets of wat glanzend en lancetvormig.

In de maanden september en oktober bloeit de vaste plant met prachtige zuiverwitte bloemen (met geel hart) die veel weg hebben van de bloeiwijze van een Madeliefje. Voor wie van witte bloemen houdt, is de Aster ageratoides 'Ashvi' erg geschikt om ook later in het jaar kleur te creëren in de tuin.

De standplaats van de Aster ageratoides 'Ashvi' dient een zonnige of half beschaduwde plek in de tuin te zijn op een liefst voedselrijke en waterdoorlatende bodem. Onder de juiste omstandigheden bereikt deze vaste plant een hoogte van zo'n 50-60 cm. Hierbij laat de Aster ageratoides 'Ashvi' zich makkelijk combineren met andere tuinplanten en kan het beste toegepast worden in een border. Verder heeft de plant geen speciale verzorging nodig en is in ons klimaat volledig winterhard.

De Aster ageratoides 'Ashvi' (Herfstaster) kun je voordelig online kopen bij tuinplanten webshop Plant & Grow.

Aster ageratoides 'Ashvi' combineren met andere planten

Door verschillende tuinplanten met elkaar te combineren kun je mooie en kleurrijke borders creëren. De tuinexperts van Plant & Grow hebben hieronder alvast een selectie gemaakt van planten die erg mooi zijn in combinatie met de Aster ageratoides 'Ashvi'.

€ 1,49
Scabiosa caucasica 'Perfecta' Kaukasisch duifkruid
Kaukasisch duifkruid

Scabiosa caucasica 'Perfecta'

Zon

60cm
€ 1,49
Centaurea montana Bergkorenbloem
Bergkorenbloem

Centaurea montana

ZonHalfschaduw

40cm

Reviews over de Aster ageratoides 'Ashvi'

Nog geen reviews toegevoegd

Bij Plant & Grow betaal je veilig en vertrouwd met

Betaalmethodes